SELECT klucz,value FROM plyty_config WHERE LANG=pl'pl' at /home/opum2/ftp/plytybamb/config.inc.php#40 returned: 1142: INSERT command denied to user 'opum2'@'10.199.209.242' for table '_logi' - O Firmie

 

 

 

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zaopatrzenia meblarstwa. Aktywnie działamy już od 2005, początkowo zaopatrując głównie rynki zagraniczne, a od roku 2012 oferując nasze produkty również na rynku krajowym.

Naszym celem jest oferowanie wyjątkowych - unikalnych produktów ułatwiających wyróżnienie sie na tak dużym i konkurencyjnym rynku jakim jest rynek zaopatrzenia przemysłu meblarskiego. Dlatego w naszej podstawowej ofercie mamy płyty meblarskie pokryte obłogiem bambusowym.

 

Świetnie rozumiemy oczekiwania naszych klientów, a ich zadowolenie motywuje nas do poszerzania oferty i ciągłego rozwoju. Nasze standardy pracy gwarantują najwyższą jakość produkowanego asortymentu. Cały proces poddawany jest starannej kontroli na każdym etapie produkcji począwszy od doboru odpowiednich słomek bambusowych na procesie pakowania kończąc.

 

Zależy nam bardzo aby nasi klienci widzieli w nas wiarygodnego dostawcę, gwarantującego wzorowy serwis, wspierającego swoich odbiorców i wzmocnienie ich wizerunku na rynku przez posiadanie w ofercie oryginalnych, bardzo wysokiej jakości produktów. Szczególną uwagę zwracamy na promocję naszych produktów w regionach działania naszych lokalnych dystrybutorów. Naszymi stałymi klientami są przede wszystkim hurtownie płyt i akcesoriów meblowych.

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.